Zdobione bramy garażowe

Zdobienia bram garażowych linii DESIGN, które posiadają geometryczny profil, są wykonane ze srebrnego metalu szczotkowego.
Konstrukcja bramy wykonana z klasycznego drewna, może posiadać szczyptę industrializmu oraz nowoczesnego wzornictwa ze względu na zastosowanie zestawień kwadratów, rombów, czy kół, które, lekko lśniąc, będą je czynić eleganckimi. Powierzchnia bramy może być wzbogacona poprzez 11 kompozycji, które składają się z metalowych kształtów, które mogą również stać się dekoracyjnym akcentem drzwi wejściowych.

Jeśli jesteśmy osobami kreatywnymi i gustujemy w oryginalnych kształtach, z pewnością ta kolekcja bram garażowych Design przypadnie nam do gustu. Biorąc pod uwagę różnorodne warianty wzornicze, można tutaj mówić o dużej swobodzie wyboru, dzięki czemu uda nam się stworzyć własne kompozycje, mając szansę stać się własnym designerem. Warto również, poza ciekawym wzornictwem, wspomnieć o systemie antywłamaniowym, który jest zamontowany w bramie segmentowej górnej EUROSTYLE – ISO, jaki będzie spełniać restrykcyjną klasę odporności antywyważeniowej (norma WK2).

System zabezpieczający bramy garażowej

System zabezpieczający jest na tyle skuteczny, iż jest praktycznie nie możliwe, by włamywacz mógł pokonać komplet zabezpieczeń. Za tak duży poziom bezpieczeństwa może odpowiadać system zamka (cylinder i wkładki cylindryczne, mechanizm ryglujący, wytrzymały profil prowadnicy, wspornik z rolką jezdną, wzmocnienie prowadnicy łukowej, które chroni górne rolki jezdne przed ingerencją). Brama EUROSTYLE – ISO DESIGN (wym. 2250/1875 [mm]) z automatem może kosztować 4 453 zł (netto).