Rozsuwane bramy garażowe

Rozsuwane bramy garażowe to wygoda i funkcjonalność każdego posiadacza garażu, Tego typu bramy są najbardziej ergonomicznym rozwiązaniem dostępnym na rynku.

Nadają się doskonale do zwykłych pomieszczeń gospodarczych jak i hal magazynowych oraz produkcyjnych wymagających specjalnych warunków zabudowy. Dzięki temu rozwiązaniu, użytkownik ma pewność oraz gwarancję dobrego zabezpieczenia sprzętu znajdującego się w środku pomieszczenia do którego została zamontowana tego typu brama.

Rozsuwane bramy garażowe – rodzaje i typy

Należy pamiętać, że rozsuwane bramy garażowe dostępne na rynku dzielą się na otwierane ręcznie oraz automatycznie, Dodatkowo, zaletą tego typu bram jest ich bezprogowa konstrukcja oraz zamontowanie na szynie, dzięki czemu ich użytkowanie staje się o wiele łatwiejsze.

Możliwość zamówienia rozsuwanej bramy garażowej ocieplonej daje gwarancję mniejszej utraty ciepła zimą oraz lepszej izolacji latem danego pomieszczenia. Dokonując zamówienia nie trzeba także martwić się nieregularnym rozmiarem, współcześnie wiele bram wykonywanych jest indywidualnie, po wcześniejszym dokonaniu dokładnych pomiarów przez firmę przyjmującą zlecenie na wykonanie bramy.